Wakacje w Bielsku-Białej
ul. Górska 3a; BB; tel. 33 815 15 14

WAKACJE Z AKADEMIĄ NAUKI    dla dzieci w wieku szkolnym
 
Wakacje to czas odpoczynku, swobody i relaksu dla dzieci ale i problem dla rodziców - co zrobić by dzieci spędzały go miło, beztrosko ale i efektywnie.
Łącząc siły Akademii Nauki, Szkoły Muzycznej YAMAHA, Musical Babies oraz z zaprzyjaźnionymi firmami proponujemy państwa pociechom muzyczno-intelektualną wakacyjną przygodę, w ramach pięciodniowych zajęć tematycznych.

Wakacyjne pendolino

Cykl dopołudniowych zajęć dla dzieci w wieku szkolnym podczas którego każdego dnia odkrywać będziemy nowe regiony, kraje, epoki. Celem tych zajęć jest przede wszystkim dobra zabawa podczas której dzieci zdobywają sporą dawkę informacji na temat „krainy” do której w danym dniu zabrało nas nasze pendolino.

Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach 8:30 -12:30.

Jeżeli tylko pogoda pozwoli zawsze cześć zajęć aranżujemy na pobliskich bulwarach lub boisku.

Zajęcia odbywają się w turnusach tygodniowych. Każdy turnus to inna podróż – nie ma możliwości by zapisując dziecko na dwa czy trzy turnusy robiło to samo - szczegółowe informacje na temat terminów i cen znajda państwo tutaj

TERMINY:  patrz tutaj>>>

  • ZGŁOSZENIA:   Już dziś !
  • LICZBA MIEJSC:   Ograniczona !

Wakacyjne szyfrowanie

Gdzie się ukrył kod? Co on właściwie oznacza? Jak go stworzyć ? Na te i inne pytania będziemy odpowiadać podczas naszych zajęć. Dzięki macie , kolorowym kubeczkom oraz ozobotom będziemy poznawać tajniki kodowania. Uczyc się jak wydawać polecenia robotowi by szedł dokładnie tam gdzie chcemy?

Będziemy też rozwiązywać poważne problemy matematyczne i szukać rozwiązań najlepszych z możliwych. Serdecznie zapraszamy do krainy matematycznej przygody – tu nie ma miejsca na nudę.

Zajęcia odbywają się w turnusach tygodniowych - szczegółowe informacje na temat terminów i cen znajda państwo tutaj

TERMINY:  patrz tutaj>>>

  • ZGŁOSZENIA:   Już dziś !
  • LICZBA MIEJSC:   Ograniczona !

WAKACJE Z AKADEMIĄ   dla dzieci w wieku przedszkolnym

Językowe potyczki profesora Doświadczalskiego

Cykl zajęć wakacyjnych dla dzieci w wieku 4-6 lat podczas, których dzieci poznają arkana języków obcych (angielski, hiszpański) podczas gier zabaw muzycznych i śpiewu. Dzieci najlepiej uczą się przez zabawę - śpiewany angielski/hiszpański to doskonały pomysł na naukę języka. Każdego dnia będziemy śpiewać i bawić się w obcym języku co najmniej 2*45 min.

Dzieci poznają nowe bądź utrwala już znane słówka poprzez gry, zabawy i piosenki.

Realizowany podczas zajęć dla dzieci materiał podzielony został na bloki tematyczne (np. kolory, zwierzęta domowe itp.), pozwalające także na rozwijanie wszechstronnych umiejętności z innych dziecin, które nie są bezpośrednio związane z nauką języka obcego, np. z zakresu muzyki, rytmiki, oraz motoryki małej, jak i wiedzy ogólnej m. in. ekologii.

Każdego dnia będziemy tez eksperymentować by rozbudzić naturalną ciekawość dzieci. Część eksperymentów można będzie powtórzyć z dzieckiem w domu - do czego serdecznie zachęcamy.

TERMINY:  patrz tutaj>>>

  • ZGŁOSZENIA:   Już dziś !
  • LICZBA MIEJSC:   Ograniczona !

WAKACYJNE WYGIBASY PRZEDSZKOLAKÓW

 

To zajęcia gdzie jest dużo śmiechu, ruchu i zabawy. Animacje prowadzone w ramach tych zajęć maja na celu rozruszanie dzieciaków bo przymusowym postoju.

Gry, zabawy, elementy plastyki tance wygibańce to wszystko znajdziecie Państwo podczas tych zajęć.

TERMINY:  patrz tutaj>>>

  • ZGŁOSZENIA:   Już dziś !
  • LICZBA MIEJSC:   Ograniczona !

Centrum Nauki i Muzyki

Centrum Nauki i Muzyki w sieci:

© Centrum Nauki i Muzyki  | Wakacje w Bielsku-Białej | Półkolonie, Warsztaty, Zajęcia | ul.Górska 3a,   Bielsko-Biała,    tel. (33) 815 15 14